Оновлений сайт часопису “Слово між нами”

Любі друзі! Представляємо вашій прихильній увазі оновлений сайт часопису «Слово між нами»

Сайт має просвітницьку, культурну і духовну спрямованість і ставить собі за мету відродження християнських загальнолюдських культурних традицій, пробудження інтересу до витоків і духовного коріння європейської цивілізації.
Якщо звернутися до нашої історії, неважко помітити, яку істотну роль в подальшому історичному розвитку людської цивілізації зіграла Біблія. Кращі твори різних жанрів образотворчого мистецтва, архітектури і художнього слова були народжені під впливом біблійних сюжетів і обезсмертили своїх авторів у віках.
На чудових прикладах з Біблії виховувалися ми самі і виховуємо сьогодні наших дітей. Своє життя і свої вчинки ми будуємо за заповітами, залишеним для нас Ісусом Христом, ще і ще раз вчитуючись і вдумуючись в сенс і зміст нестаріючих біблійних притч, знаходячи в них джерело радості, втіхи і любові.
Все своє життя ми шукаємо Бога, якого одні називають «сенсом життя», інші – «щастям», треті – «спокоєм», четверті – «натхненням», п’яті – «знанням» … Але для всіх це означає одне – світло, тепло і ясність в душі.
Ми щиро сподіваємося, що на сторінках цього сайту кожен з вас знайде для себе щось таке, що допоможе знайти цілісність душі і усвідомити єдність світу, адже кожен з нас – це цілий світ, а світ – трепетна жива істота.
Мир вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.