Великодній період – зі Словом Божим

Вийшов друком новий журнал  3, 2020.

Великодній номер журналу вийшов у час, коли через карантин коло нашого спілкування і дієвості звузилось до мінімуму, коли ми почуваємось так, ніби хтось натиснув на невидимі гальма і різко зменшив швидкість нашого життя. Нам видавалось, що все «під контролем», налагоджено, розплановано, що ми вже впевнено сидимо за кермом автомобілю свого життя. І в той момент, коли ми добре розігнались і забули, що поруч завжди сидить наш Небесний Вчитель, Він натиснув на гальма. Ми ще не знаємо від якої аварії Він нас врятував, у що саме Він не дав нам врізатись. Не знаємо, але якщо вибрали Його головним Інструктором у школі життя, то намагаємось довіряти Йому і Його керуванню.

Дорогі брати і сестри, пропонуємо плідно використати це призупинення, це повернення на «перепідготовку», щоб дійсно заглибитись у себе, у сенс свого життя і автентичність свого християнства. А для цього повернімось до сутності таїнства Хрещення, з якого почалася наша дорога за Христом і з Христом. Гадаємо, що у цьому вам допоможе третій номер «Слова між нами», присвячений таїнству Хрещення.
До магазину.

Також, як зазвичай, щоденні розважання над літургійними біблійними текстами допоможуть зустрітись із Воскреслим у Його слові та разом із Ним воскресати самим.

Нагадуємо, що ці розважання можна слухати в аудіоверсії, долучившись до груп у Вайбері або Телеграмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.