Нехай затріумфує Непорочне Серце Діви Марії!

Любі у Христі брати й сестри!
На жаль, передчуття війни, яким ми ділилися із вами, прохаючи не платити більше, ніж за три номери, стало дійсністю. Харків, як й інші міста, опинився в епіцентрі активних військових подій. Більшість членів редакції продовжує перебувати тут. Друкарні й пошта не працюють. В умовах постійних обстрілів ми намагаємось працювати над великоднім номером. Якщо Господь дозволить, ми зробимо його електронну версію. Просимо усіх передплатників, хто замовив друковану версію, увійти в наше становище та скористатися, за можливості, електронною версією, яка буде розміщена на цьому сайті у вільному доступі.
Гадаємо, що 26 років нашої праці не проминули даремно. Завдяки журналу «Слово між нами» ви разом із нами навчилися жити на щодень Словом Божим, жертвувати себе і плоди своєї праці Господу для Його більшої слави й спасіння багатьох, свідчити Божу любов оточенню. Нехай цей досвід підтримає вас у цей час випробувань. Моліться, шукайте відповідей у Святому Письмі, не бійтеся визнати перед Богом свою неміч, постіться. Господь вибрав наш народ для цієї місії. Маємо силою Його спасенної благодаті перемогти зло і брехню, щоб у світі затріумфувало Непорочне Серце Діви Марії і настала ера тривалого миру.

Один коментар до “Нехай затріумфує Непорочне Серце Діви Марії!”

  1. Любі наші,❤️щиро дякуємо за Ваш великий труд, Ви 26 років посилювали нашу віру,наповнювали любовью,несли до наших сердець Слово Боже.В цей тяжкий час ми з вами.🙏🙏🙏Во Ім’я Отця І Сина І Святого Духа.Амінь.Слава Найсвятішій Діві Марії і її Непорочному Серцю.🙏🙏🙏😇😇😇❤️❤️❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.