Про нас

Редакція Конґреґації Отців Маріян пропонує журнал «Слово між нами».
Він видається у Харкові з 1996 року і виходить двома мовами – російською та українською. «Слово між нами» є версією часопису «The Word Amоng Us», який у 1981 року почала творити молитовна спільнота у США (штат Меріленд). Пізніше сформувався редакційний колектив, який видає журнал і сьогодні. Назва журналу походить із прологу Євангелія від Йоана «І Слово стало тілом, і оселилося між нами, і ми славу його бачили…» (Йн 1,14).
Часопис заохочує до щоденного читання Божого слова, роздумування над ним та молитви, натхненої цим словом. Це має допомогти читачам краще пізнати Бога, Його волю та відповісти на Його любов у своєму житті.
У журналі ви знайдете:
– щоденні розважання над Божим словом,
– статті, присвячені різним аспектам
християнської віри,
– життєписи святих,
– свідчення людей тощо.
Журнал виходить 9 разів на рік. Його отримують віруючі в Україні, Білорусі, Росії, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Естонії тощо.

Натисніть на цю кнопку для пожертвувань на видання журналу російською мовою (довільна сума):


Оплатить
UAH

Дорогие читатели! Благодарим за то, что остаётесь с нами в это трудное время, за то, что, размышляя над Божьим словом, заботитесь о своей душе. Журнал издаётся благодаря вашим пожертвованиям и молитвам.
Любі читачі! Дякуємо за те, що залишаєтеся з нами в цей важкий час, за те, що, розважаючи над Божим словом, дбаєте про свою душу. Журнал видається завдяки вашим пожертвам і молитвам.